سکس دهانی با زن


یکی از مراحل مهم پیش نوازش سکس دهانی مرد برای زن است. معمولا مردان ابایی از این کار ندارند و به راحتی این کار را برای زن انجام می دهند. همچنین زنان تمایل زیادی برای این کار دارند و دوست دارند مرد برای ایشان این تحریک را انجام دهد. حتی در روایات دینی این که مرد الت تناسلی زن را ببوسد بلا اشکال دانسته شده است.

در این سکس مرد با دهان و لبها و زبان ناحیه کلیتوریس یا چوچوله در الت تناسلی زن را تحریک می کند و می مکد. برخی مردان با زبان داخل مجرا را نیز تحریک می کنند که به دلیل ترشحاتی که در این ناحیه وجود دارد این کار توصیه نمی شود. چوچوله یا کلیتوریس ناحیه ای از الت تناسلی زن است که در بالاترین حد الت و جاییکه لبهای کوچک در بالا به هم می رسند قرار دارد. حدود 2 سانتیمتر پایین تر از آن مجرای ادراری و در حدود 2 تا 3 سانتیمتر پایین تر از مجرای ادراری نیز مجرای تناسلی قرار دارد. در این سکس تمرکز بر کلیتوریس است و تحریک کلیتوریس یا چوچوله مهم است. بسیاری از زنان با تحریک دهانی کلیتوریس به ارگاسم می رسند و ارضا می شوند لذا این سکس در زنانی که دیر ارضایی دارند کمک می کند تا زن ارگاسم را تجربه کند و هنگام دخول نیز زود تر ارضا شود. در الت تناسلی زن دو ناحیه وجود دارد که تحریک جنسی را بیشتر از سایر نقاط درک می کنند. یکی کلیتوریس است که در خارج الت تناسلی واقع است و دیگری نقطه جی در داخل مجرای تناسلی و در فاصله دو بند انگشت تا دهانه ورودی مجرای تناسلی. تحریک این نقاط باعث ارضای زن می شود. نقطه جی در سکس همراه دخول تحریک می شود و تحریک کلیتوریس در سکس دهانی یا سکس بدون دخول نیز می تواند باعث ارضای زن  شود.

قبل از انجام سکس دهانی باید زن الت تناسلی خود را با اب و صابون بشوید تا آلودگیهای میکروبی در ناحیه نباشد و مشکلی بوجود نیاید. زمانی که زنی ترشح یا عفونتی در ناحیه تناسلی دارد باید از انجام سکس دهانی پرهیز کرد و اگر قرار بر سکس است حتما از کاندوم استفاده کرد. امروزه کاندومهای مخصوصی برای زمان عفونت تولید شده که هم اثر محافظتی برای مرد دارد تا آلوده نشود و هم اثر درمانی برای زن دارد تا درمان شود.

تحريك چوچوله با زبان شايد يكي از پر لذت ترين كارها در سكس باشد.هيچ چيز قابل مقايسه با اين نيست كه يك زبان گرم و مرطوب در عرض فرج و حوالي چوچوله سر بخورد. بجز استمنا، احتمالاَ سكس زباني نتايج بهتري از ساير تمرينهاي سكس براي به ارگاسم رسيدن زنها خواهد داشت

پيش بيني مي شود كه دختران جوان خيلي تميز باشند. پسران زياد بيرون مي روند و ممكن است لباسهاي خود را كثيف كنند اما دختران بايد بدن و لباس خود را پاكيزه نگاه دارند. دختران ياد گرفته اند كه هميشه جذاب به نظر بيايند و بوي خوش بدهند. اين موضوع حدود بيست سال پيش كمتر مورد توجه قرار مي‌گرفت اما هم اكنون زناني هستند كه احساس مي‌كنند كه بايد از كثيفي بپرهيزند و خود را از تعريق حتي در هنگام فعاليتهاي فيزيكي نيز مصون بدارند.در اوج اين موضوع، مسايل منفي زيادي وجود دارد كه بهداشت زنانه را لكه دار مي كند.بخصوص در ايالات متحده، تبليغ محصولات بهداشتي به مردم مي‌قبولاند كه بوي بدن و يا تراوشات بدن بد هستند.اين موضوع اصلاَ صحت ندارد.

اين آداب و رسوم و باورها كه اندام تناسليشان يك رطوبت و بوي متمايز ايجاد مي‌كند، يك سد بر سر راه سكس دهاني بوجود مي آورد.آنوقت اين موضوع كه بيشتر زنها احساس كنند كه اندام تناسلي بدبو و كثيف دارند زياد متعجب كننده نيست و اين در حالي است كه در حقيقت آنان اندام تناسلي كاملاَ سالم وطبيعي دارند.

اگر يك زن بخواهد اجازة تحريك دهاني اندامهاي تناسليش را بدهد، ابتدا بايد با كاركرد اندام بدني‌اش آشنايي پيدا كند. فرجش مرطوب است زيرا فرج و مهبلش دائماَ يكديگر را تميز مي كنند.

در آغاز بلوغ، فرج خودش را بوسيلة مايع سفيد رنگ شفافي خودش را مي شويد. اين جريان اسيدي حامل يك باكتري بد است كه از ابتلا به بيماريها جلوگيري مي كند. يك زن ممكن است بدون اينكه برانگيختگي جنسي را احساس كند، از نظر جنسي برانگيخته شود و رطوبت مهبلي آن افزايش يابد ولي فقط احساس رطوبت بكند. بعلاوه، زنان بوي خودشان را توليد مي كنند كه اين اثر شيميايي نه تنها يك موضوع فردي است، بلكه چگونگي جريان سكسي‌شان را مشخص مي كند. تا موقعي كه بيني هايمان توانايي تشخيص بوها از فاصلة دور را ندارند، من مردها را مي خوانم كه وقتي از نظر جنسي بر انگيخته مي شوند آنرا افشا كنند. در حقيقت يك فرج تميز، ناسالم است و يك فرج مرطوب با بوي خاص خودش سالم است.

مواقع زيادي وجود دارند كه ممكن است فرج ناخوشايند و بد بو بنظر بيايند. اين ممكن است در اثر رطوبت طبيعي فرج باشد. بدليل جريان كم هوا در اطراف فرج، تبخير رطوبت اضافه نمي تواند به آساني صورت بگيرد. بدليل اينكه باكتريها مكانهاي گرم و مرطوب را دوست دارند، آنها مي توانند در اين مكانها به سرعت توليد مثل كنند و نتيجة آن بوي زننده و طعم بد است. علت بوي بد باكتريها هستند نه رطوبت مهبل. بدليل اينكه زنان امروزه لباس مي پوشند كه از حركت هوا در اطراف اندام تناسليشان جلوگيري مي كند، براي زنان لازم است كه اندام تناسليشان را قبل از سكس دهاني با آب خالص بشويند. اين مورد براي مردان نيز لازم است.

يك دوش يا حمام در ابتداي آماده شدن براي سكس پيشنهاد مي شود، بخصوص اگر يكي از شركا ساعاتي حمام نكرده باشد. در اين هنگام زن و مرد از يك فرج خوشبو لذت زيادي مي برند.

اين موضوعي است كه به ذائقة شخصي بستگي دارد. اگر يك زن احساس مي كند كه اندام تناسليش بو يا طعم بد دارد، بايد از شريكش سؤال كند كه او چگونه فكر مي كند. ممكن است او از آن بو لذت ببرد در حالي كه براي زن ناخوشايند است. اگر اندام تناسلي يك زن بوي ناخوشايند بدهد اين ممكن است از حضور يك بيماري خبر بدهد.

شايد بهترين راه براي زنان و نوجوانان بمنظور اينكه بفهمند بو و مزة اندام تناسليشان طبيعي است اين باشد كه انگشتشان را در حين استمنا بو كرده و بچشند. اين موارد بستگي به چگونگي قاعده‌گي جاري، سطح برانگيختگي جنسي و رژيم غذايي دارد. اگر يك زن بصورت روزانه اين كار را انجام دهد او بهتر قادر خواهد بود كه به سلامتيش پي ببرد. اگر يك زن بو و مزة رطوبت خود را بداند، بهتر مي فهمد كه نياز به يك حمام در ابتداي سكس دهاني دارد و يا نيازمند معالجه است.

زوجين بايد بطور مكرر موهاي زائد خود را كوتاه كرده و يا بتراشند، تراشيدن موهاي زائد زنانه عمل ليسيدن چوچوله را تسهيل مي كند.

زناني وجود دارند كه وقتي يك اصلاح تميز انجام مي‌دهند، تحريك چوچوله‌شان لذت بخش‌تر صورت مي گيرد و بهداشت شخصي‌شان هم بيشتر رعايت مي شود. زن و شوهرهايي هم هستند كه موهاي زياد در قسمت شرمگاهي را ترجيح مي‌دهند. تراشيدن و يا كوتاه كردن موهاي شرمگاهي يك موضوع شخصي و سليقه اي است و يك نياز براي تحريك چوچوله‌اي نيست.

بر خلاف نظر عمومي و انتظار خيلي از زنان، تحريك چوچوله با زبان يك امر خدادادي نيست كه هركس از بدو تولد آنرا بلد باشد. تحريك چوچوله با زبان يك مهارت آموختني است. اگر شما براي ياد گرفتن و آموزش دادن آن زمان صرف نكنيد نمي‌توانيد بطور كامل از مزاياي اين روش لذت ببريد. هر زن متفاوت است، بنابراين اينكه يك زن در گذشته چطور از ليسيدن مهبل احساس لذت مي‌كرده مهم نيست، بلكه تكنيكها بايد مجداداَ پياده شوند وقتي شريك جنسي تغيير مي‌كند. زنان در اين مورد قابل مقايسه نيستند چرا كه ممكن است چيزي كه يكي دوست دارد ديگري دوست نداشته باشد. اينها دلايلي دارند كه ممكن است بخاطر فيزيك بدني و يا علل روانشناختي باشند. هر فرد بايد يك مطلب كامل در مورد نحوه‌هاي مختلف اين كار بخواند، بدليل اينكه راه مشخصي وجود ندارد كه بتوان گفت اين موضوع براي همة زنان صادق است. راهايي كه ارائه مي‌شود فقط كليات مسئله را مشخص مي كند. خواندن و يا جستجو كردن راهها ممكن است كه در مورد راههاي مختلف ايده‌هايي بدهند، اما خود زن بهتر مي‌تواند بگويد كه كدام را لذت بخش‌تر براي او است و بهترين راه است.

در حالت كلي، ارتباط مهمي بين احساس لذت كردن در هنگام تحريك چوچوله با زبان و سكس وجود دارد.

زنان بايد ابتدا سكس را خوب ياد بگيرند و اين شامل صحبتهاي در حين سكس، صداهاي تحريك كننده،

حركات و اشارات دست و سر و حركات بدن مي شود. مثلاَ اگر تا اندازه‌اي احساس خوشي كند بگويد آه اگر شريكش كاري را انجام نمي دهد به او بگويد كه چگونه آن كار را بكند.

هميشه مثبت باشد. سر معشوقه‌اش را با دست بگيرد و به محلي كه دوست دارد لبان او با آنجا تماس پيدا كند، فشار دهد. اگر از محلي كه لبان قرار گرفته احساس رضايت مي كند پاهايش را به دور سر حلقه كند و بدن را در همان حالت نگاه دارد. وقتي كه زن نگران اين باشد كه شريكش به زحمت افتاده،آنها بايد يكديگر را رها كنند اگر سعي و تلاششان بي نتيجه باشد. شخصي كه تحريك چوچوله با زبان را انجام مي‌دهد بايد راهنمايي بخواهد از شريكش با نگاه كردن در چشمان او و با چشمان از او سؤال كند كه آيا اين كاري كه انجام مي‌دهد او دوست دارد يا نه. زنان بايد با شريكشان صادق باشند و هرگز تظاهر به لذت بردن و ارگاسم ننمايند .

عمل تحريك چوچوله با زبان و عشق بازي دهاني بايد در زمانهاي مختلف و دوره‌هاي زماني گوناگون اجام شود تا دو شريك بهترين و راحت ترين حالت را پيدا كنند. براي بسياري از زن و شوهرها براي جلب يكديگر فقط از سكس دهاني استفاده مي‌كنند، بنابراين يافتن يك حالت راحت فوق‌العاده مهم است.

بهترين‌حالتها شايد آنهايي هستند كه زن بر روي يك سطح صاف قرار گيرد و بخوابد يا زانو بزند بر روي شريكش(پاها در طرفين صورت شريك قرار گيرد-يا دراز بكشد و پاهايش را بصورت مستقيم در طرفين صورت شريك نگاه دارد و يا پاهايش بصورت خم در طرفين صورت واقع شود-) اين حالت بيشترين آزادي در حركت را با آنها مي‌دهد. بطور همانند، هردو شريك در حين تحريك چوچوله با زبان در حالت راحت هستند. اگر يكي يا هردو شريك در وضعيت ناراحت باشند، اين باعث مي‌شود كه اين عمل بيشتر از احساس لذت ايجاد ناراحتي بكند. شما نمي‌خواهيد كه شخصي كه در حال تحريك چوچوله با زبان است، گردنش را بصورت شق و خسته كننده نگاه دارد تا بتواند لبانش را به فرج برساند. همچنين شما نمي‌خواهيد كه زن وزن بدن خود را براي مدت طولاني تحمل كند. مقداري زمان صرف كنيد كه قبل از شروع به سكس يك محل مناسب بيابيد. وضعيت سلامت بدني، سن، وزن . انعطاف پذيري بدن شما تعيين مي‌كنند كه بهترين موقعيتها براي شما كدامند. استفاده از يك حالت تخيلي اگر باعث شود ماهيچه‌هايتان خسته و يا منقبض شوند به شما هيچ سودي نمي‌بخشد

برخی حالتهای بررسی شده:

زن ممكن است بخواهد كه زانو بزند در طرفین سر شریكش و بدنش را پائین بیاورد كه فرجش نزدیك لبان شریك شود.در این حالت زن می‌تواند به طرف پاها و یا پشت به پاهای شریكش باشد.كاركرد خوب این حالت بستگی به زاویة فرج و زاویة زبان شریك دارد. ممكن است كسی كه مشغول تحریك چوچوله با زبان است، بخواهد كه یك بالش زیر سرش قرار دهد تا راحت تر سرش به فرج نزدیك شود. یا ممكن است كه بخواهید یك بالش نرم یا یك لحاف تاشده در زیر باسن زن قرار دهید تا وزن خود را بر روی آن بیاندازد. برای گسترش دانش خود شما نباید در حین كار بصورت فعال قسمتی از وزن بدن خود و یا شریكتان را نگه دارید.

زن می‌تواند در زیر شریك كه بر روی او دراز كشیده یا زانو زده دراز بكشد و از خط مشی موجود پیروی كند.

زن ممكن است بخواهد كه بر روی یك تخت خواب دراز بكشد و پاهایش را از لبه‌های تخت آویزان كند. شریك جنسی او زانو می‌زند بر روی زمین مابین پاهای باز شدة زن. یك بالش می‌تواند در زیر زانوها و یا در مقابل قفسة سینة شخص زانو زده قرار گیرد. زن ممكن است بخواهد كه یك بالش در زیر رانهایش قرار دهد تا آنها را برای نزدیك شدن به دهان شریك بلند كند.

بعضی از زن و شوهرها ممكن است بخواهند بغل به بغل قرار بگیرند و از خط مشی موجود پیروی كنند. سرهایشان در میان رانهای یكدیگر قرار می‌گیرد.

عده دیگری از زن و شوهرها ممكن است نیاز داشته باشند به اینكه بر روی یك سطح صاف به بغل دراز بكشند و با یكدیگر یك زاویة قائمه بشكل T درست كنند. این نحوة دراز كشیدن باعث می‌شود كه سر شریك بین رانهای درونی زن قرار گیرد. زن ممكن است نیاز داشته باشد كه قسمت خمیدة بالایی پایش را به یك جفت بالش تكیه بدهد. شخص تحریك كننده چوچوله با دهان می‌تواند هم در پشت و هم در جلوی زن قرار گیرد

البته در بیشتر مواقع، حالتهای سنتی وجود دارند كه زن به پشت دراز می‌كشد و مرد در میان پاهای از هم باز شدة او قرار می‌گیرد. بالشهایی می‌توانند در زیر سر زن قرار گیرند تا او بتواند سرش را برای تماشا كردن شریكش بالا بیاورد و یا كفلهایش بوسیلة بالشهایی بالا آورده شوند. شخصی كه عمل تحریك چوچوله با دهانش را انجام می‌دهد نیز می‌تواند زیر قفسة سینة خود بالشی قرار دهد كه احساس راحتی كند

فنهای واقع بكار گرفته شده از این زوج تا زوج دیگر متغیر هستند. حساسیت فرج و چوچولة زن است كه مشخص می‌كند كه او كدام نوع از تحریك را دوست دارد و بیشترین پاسخ را به آن می‌دهد. زنانی هستند كه تماس آرام و نرم را دوست دارند در حالیكه بعضی از آنها تماس سریع و محكم را می‌پسندند. ساختار اندام تناسلیشان مشخص می‌كند كه كدام بهتر امكان دارد. یك زن كه لبه‌های داخلی فرجش خوب توسعه یافته و كامل شده ممكن است كه دوست داشته باشد كه آنها مكیده شوند در حالی كه یك زن بدون لبه‌های داخلی فرج یا با لبه‌های داخلی فرج كوچك نمی‌تواند این موضوع را تجربه كند. اگر یك زن چوچوله‌ای داشته باشد كه طرح و شكلش بسمت بیرون باشد و یا خوب توسعه یافته باشد شریك او می‌تواند چوچوله‌اش را مانند یك آلت تناسلی مردانة كوچك بمكد، در صورتی كه اگر یك زن چوچوله‌ای پنهان یا كوچك داشته باشد، شریك او فقط می‌تواند آنرا لیس بزند. یك نقش مهم وجود دارد و آن این است كه باید ریتم و شدت كار را كه در شروع آغاز می‌كنیم تا نزدیك شدن به ارگاسم حفظ كنیم، مگر اینكه قصد داشته باشیم سایر قسمتهای بدن را بچشیم. هیچ چیز یك زن را به اندازه ایجاد وقفه در هنگام تحریك چوچوله توسط شریك و یا پراكندگی محل لیسیدن، ناراحت و متاثر نمی‌كند وقتی كه او در آستانة ارگاسم قرار گرفته است.

فوراَ چوچولة زنان را در ابتدای كار جستجو نكنید. اگر یك زن به اندازه كافی برانگیخته نیست، چوچوله‌اش حتی ممكن است به تمام حالات برانگیختگی بی احساس باشد. در این هنگام شما باید منتظر باشید تا هورمون‌های او جریان پیدا كنند و اندام تناسلیش از خون پر شوند. یك سیاحت آرام و طولانی در چوچوله او بنمائید. بكمك یك حادثه چوچوله‌اش را كشف كنید. ببوسید، نوازش كنید و قسمتهای درونی رانها را بلیسید. با ملایمت منطقه‌ای را كه فرج و رانها به هم متصل می‌شوند را بلیسید. به آرامی برآمدگی شرمگاهی و لبه‌های بیرونی فرج را بلیسید. تامل كنید. زبانتان را در طول منطقة تلاقی دو لبة فرج حركت دهید. زبانتان را در منطقة بین لبة درونی و بیرونی فرج بلغزانید. در صورت امكان لبه‌های درونی فرج را به درون دهانتان بكشید و آنها را بمكید. با ملایمت خون را در آنها جاری كنید. منطقة بین لبه‌های داخلی را بمكید همچنین بیرون فرج و محل سوراخ ادرار را. اگر بدنة چوچوله خوب مشخص و مشهود شد، زبانتان را در طول فرج كه از لبه‌های بیرونی جدا شده‌اند حركت دهید.

موقعی كه فرج كاملاَ خیس خیس شد و در حال خیس شدن بیشتر بود، به آرامی شروع كنید به لیسیدن چوچوله. در ابتدا كلاهك آنرا فشار ندهید. به زن زمان دهید تا كاملاَ برانگیخته شود. وقتی زن آمادة انفجار به نظر رسید بوسیلة انگشت چرب كلاهك چوچوله را به عقب برانید (این كار را خود زن هم می‌تواند بكند) سپس بلیسید و بمكید چوچولة حساس قشنگ بلوطی شكل را. خیلی آرام و ملایم باشید. در این حالت زنان نیاز به یك تماس بسیار سبك دارند بعضی‌ها ممكن است به این نتیجه برسند كه آن خیلی حساس و ظریف است و به محكم نگه داشتن نیاز دارد اما این كار باید با تماس نرم و آرام باشد.ممكن است بعضی‌ها تحمل تحریك مستقیم چوچولة بلوطی شكلشان را نداشته باشند. به نرمی چوچوله را بمكید، با ظرافت خون بیشتری را به اطراف آن بكشید. در این حالت یكباره شما حالتی از تحریك را پیدا می‌كنید كه برای او لذت بخش است، آن تحریك را ادامه دهید تا زن ارگاسم را تجربه كند، اگر او این موضوع را می‌خواهد. اگر او قادر به رسیدن به ارگاسم نیست تحریك را بصورتی كه برای هردوی شما لذت بخش است، ادامه دهید. تحریك با زبان الزاماَ همراه ارگاسم نیست بلكه این كار می‌تواند لذت بخش و ارضا كننده باشد.

اگر زنی می‌داند چه كار و حالتی را دوست دارد، به حرفش گوش بدهید. اگر او تا به حال تحریك چوچوله با دهان را تجربه نكرده یا حداقل دورة آنرا هم ندیده است، این تجربه به آرامی صورت می‌گیرد. حتی زن و شوهرهایی كه قبلاَ این كار را انجام داده‌اند ممكن است بخواهند تكنیكهای جدید را امتحان كنند. وقتی در حال آزمایش هستید، سعی كنید زبانتان را بر روی فرج به هر صورتی كه فكر می‌كنید كه می‌توانید، حركت دهید. راههای زیادی وجود دارند و فقط یك راه وجود دارد كه برای آن زن بهترین راه است، با سعی و خطا آنرا بیابید.

اگر هر دو شریك در حالت راحت قرار گرفته باشند و احساس راحتی بكنند، ممكن است شما قادر نباشید كه لبه‌های بیرونی فرج را بدون استفاده از دستها از هم جدا كنید و به جواهر دسترسی پیدا كنید، بنابراین باید صورتتان را كامل به فرج نزدیك كرده چوچوله و لبه‌های درونی فرج را با زبان و لبهایتان پیدا كنید. یك زن قادر خواهد بود با شما در این كار بوسیلة دستانش همكاری كند، ولی این كار ممكن است خیلی خسته كننده باشد. اگر پاهای زن با آسودگی از هم باز شوند، فرج او هم بطور طبیعی می‌توانند از هم جدا و باز شوند و لبه‌های بیرونی، جدا از هم كشیده می‌شوند وقتی كه او بسیار برانگیخته شده است.

از زمانی كه زبانتان خسته شد، مطمئن باشید كه لبها و زبانتان اندام حساس و ظریف را نوازش كرده و یا می‌مكد در یك دوره تناوبی. اگر شما از زبانتان زیاد استفاده می‌كنید و زبانتان به این موضوع عادت ندارد، زبانتان ممكن است به زودی خسته بشود. بهتر است لبانتان را نزدیك چوچوله و لبه‌های فرج در صورت امكان نگه دارید. از نوازش كم با زبانتان استفاده كنید اندك اندك توسعه دهید.

یك زن ممكن است از اینكه شما زبانتان را وارد مهبلش كنید و دیواره‌های آنرا با زبان تحریك كنید، لذت ببرد. شما قادر نخواهید بود زبانتان را در فواصل دور وارد كنید ولی نقاط حساس هم در همان ابتدای مناطق ورودی هستند. زنانی هستند كه از اینكه شما انگشت یا انگشتهایتان را داخل مهبلشان بكنید و دیوارة آنرا و احتمالاَ نقطة جی را تحریك كنید لذت می‌برند، در حالی كه شما مشغول مكیدن چوچوله هستید. بعضی از آنها از اینكه شما انگشت یا انگشتان چرب شده‌تان را وارد مقعدشان كنید و آنرا ماساژ دهید درحالی كه دارید با دهان چوچوله‌شان را تحریك می‌كنید لذت می‌برند.

زن و شوهرهای زیادی در هنگام سكس دهانی از حالت 6 9 انگلیسی لذت زیادی می‌برند. این حالت از قرار گرفتن باعث می‌شود كه زن و شوهر در آن واحد بوسیلة دهان یكدیگر را تحریك كنند. زن و شوهرهای زیادی این روش را خیلی لذت بخش بیان كرده‌اند چون در آن یكدیگر را تا رسیدن به ارگاسم تغذیه می‌كنند. بعضی‌ها این حالت را مناسب نمی‌دانند زیرا نمی‌توانند در حین تحریك شرسكشان متمركز شوند و در حین كار فقط به فكر رضایت خودشان هستند و شریكشان را فراموش می‌كنند. بعضی دیگر نیز فقط به فكر كاری كه انجام می‌دهند هستند و ارگاسم خود را فراموش می‌كنند. بنابراین دوباره سعی و خطا می‌تواند به شما كمك كند كه كدام راه بهتر است/

من احترام زیادی برای كسانی فرج را می‌خوردند قایل هستم چون عدة زیادی این كار را نی‌كنند و من تنها زنی نیستم كه این را می‌گویم، علاوه بر این خیلی از كسانی كه در كالجهای قدیمی دوره‌های آنرا دیده‌اند آنرا بخوبی انجام نمی‌دهند به همین دلیل من این راهنمایی را ارئه می‌كنم، شاید كه كمی كمك كننده باشد. موقعی كه یك زن یك مرد را می‌یابد كه از سرش خوب استفاده می‌كند، احساس می‌كند كه یك جواهر پیدا كرده و نمی‌خواهد آنرا از دست بدهد. او یك خریدار خوب است و زن این را خوب می‌داند. او حتی به دوست دخترهایش در مورد آن مرد چیزی نخواهد گفت اگرچه آن مرد خیلی مشهور در شهر باشد. بنابراین به خاطر داشته باشید، خیلی از مردها می‌توانند بصورت رضایت بخش طرف مقابل را بگایند ولی آنكه از سرش خوب استفاده می‌كند بهتر خواهد بود.

زنهای زیادی هستند كه راجع به بدنشان احساس شرم می‌كنند، حتی اگر شما به جاهای مختلف دنیا رفته باشید و با زنان كشورهای مختلف هم‌بستر شده باشید می‌بینید كه آنها نسبت به اینكه چطور شما از بدنشان خوشتان می‌آید، نگرانند. به او بگوئید كه آن بسیار زیباست و به او بگوئید كه كدام قسمتها بهترین هستند اما اعتماد او را جلب كنید تا به شما اجازة استفاده از میان پاهایش را بدهد.

حالا صبر كنید و به آنچه می‌بینید خوب نگاه كنید.زیباست، آیا اینطور نیست؟هیچ چیز در یك زن منحصربفرد تر از مهبل نیست، من می‌دانم، تعداد زیادی از آن را دیده‌ام، رنگها، اندازه‌ها و اشكال متفاوتی دارد. بعضی از آنها خیلی ظریف و نرم هستند مانند مال دختر بچه ها و بعضی دیگر دارای لبه‌های ضخیم هستند كه به شما سلام می‌كنند. بعضی از آنها مانند خز تودرتو در برس هستند و بعضی دیگر با پرز شفاف پوشانده شده‌اند. كیفیت منحصر به فرد همسرتان را پاس بدارید و به او بگوئید چه چیزی در او ویژه است.

زنان داد و ستد كلامی بهتری نسبت به مردان دارند بخصوص در حین رابطة عاشقانه. همچنین آنها بهتر به عشق زبانی پاسخ می‌دهند به این معنی كه هرچه بیشتر شما با او حرف بزنید او بهتر خودش را در اختیار شما می‌گذارد. بنابراین موقعی كه دارید مهبل زیبایش را نوازش می‌كنید، با او در مورد آن صحبت كنید.

اكنون دوباره خوب با آن نگاه كنید. به آرامی و با ملایمت لبه‌های آنرا از هم باز كنید و به لبه‌های درونی آن نگاه كنید، حتی اگر دوست دارید آنرا بلیسید. اكنون بالاهای مهبل را از هم باز كرده و پهنش كنید تا چوچوله را پیدا كنید. زنان چوچوله با اندازه‌های متفاوت دارند دقیقاَ مانند مردان كه آلتهایی با اندازه‌های متفاوت دارند. همة آنها در زیر ختنه‌گاه پنهان شده است.

هروقت شما به یك مهبل زنانه دست می‌زنید مطمئن باشید كه انگشتتان مرطوب است. شما می‌توانید آنرا با آب دهان یا ترشحات داخلی زن مرطوب كنید.حتماَ مطمئن باشید كه انگشتتان را وقتی می‌خواهید به چوچوله دست بزنید مرطوب كرده باشید چون آن از خود رطوبتی ندارد و بسیار هم حساس است. اگر انگشتتان خشك باشد به آن خواهد چسبید و این مضر و آسیب رسان است. اما شما نمی‌خواهید كه در هر صورت آنرا لمس كنید شما باید كارهای بالا را برای دست زدن به آن انجام دهید. قبل از اینكه زن برانگیخته شود، چوچولة او بسیار ظریف برای كنترل است.

به مهبلش به آرامی نزدیك شوید. زنان، حتی بیشتر از مردان عاشق این هستند كه با آنان شوخی شود و دست انداخته شوند. قسمت داخلی ران زن، ظریف ترین و حساس ترین نقطه است. آنرا بلیسید، ببوسید و با نوك زبانتان بر روی آن طرح بكشید. بطور وحشیانه به مهبل نزدیك شوید و سپس در آن غرق شوید، آنچه را او انتظاار دارد انجام دهید.

اكنون چروك محل اتصال پا به مهبل را بلیسید، دماغتان را به مهبل بمالید. مانند فرچه لبانتان را روی شكاف فرج بدون فشار به پائین بكشید تا او را بیشتر تهییج كنید.

او را ببوسید،ابتدا با ملایمت و سپس محكم تر. حالا از زبانتان برای باز كردن لبه‌های مهبل از همدیگر استفاده كنید و وقتی كه او آنها را از هم باز كرد، زبانتان را بین لایه‌های گوشتی مهبل بالا و پائین ببرید. به آرامی بمكمك دستانتان پاهایش را از هم بیشتر باز كنید. هر كاری كه شما برای خوردن مهبل زن انجام می‌دهید باید به آرامی صورت پذیرد.

با ملایمت لبه‌های مهبل را بكشید و با زبانتان ضربه‌های آرام به چوچوله بزنید، این كار را چه كلاهك چوچوله را پوشانده بو چه نپوشانده بود انجام دهید. این كار را به سرعت انجام دهید. این كار باید باعث شود كه پاهایش به لرزه بیافتند. موقعیكه حس او به سوی ارگاسم برانگیخته شد، لبهایتان را بصورت دایره به دور چوچوله قرار دهید و آنرا درون لبانتان قرار دهید. با ملایمت شروع به مكیدن چوچوله كنید و به صورت زن نگاه كنید تا عكس‌العمل او را ببینید. اگر او می‌تواند كنترل شود و تحمل كند مكیدن را سخت تر كنید. هرچه تحمل او را بیشتر دیدید مكیدن را سخت تر كنید. اگر او خواست بخاطر هیجان ارگاسم باسن خود را به بالا بیاورد در برابر او ایستادگی نكنید و با او حركت كنید. به او قفل شوید و دهان داغتان را بر روی چوچوله نگاه دارید، او را رها نكنید. در این حالت چیزی كه از او زیاد می‌شنوید این جملات است: “ مكث نكن، اصلاَ متوقف نشو”.

این به این دلیل است كه بیشتر مردان در این حالت توقف می‌كنند. مكیدن چوچوله كار دوست داشتنیی است، این چیزی است كه ارزش یادگیری خوب را دارد. من كسی را می‌شناسم كه آدم كثیفی در گائیدن است و واقعاَ پست است ولی او طوری مهبل را می‌خورد كه من تا حال كسی را ندیدم كه مانند او بدون مشكل این كار را انجام دهد و به همین دلیل دختران زیادی را به خود جذب می‌كند.

در بخش قبلی دیدیم كه چیز دیگری وجود دارد كه می‌تواند خوشی زن را تشدید كند. شما می‌توانید عمل گائیدن با انگشت را انجام دهید در حالی كه زن دارد از موهبت لیسیده شدن چوچوله‌اش بهره‌مند می‌شود. قبل از لیسیدن چوچوله، در حین آن و یا بعد از آن. آنها واقعاَ آنرا دوست دارند. بغیر از ناحیه شهوت‌زای اطراف چوچوله، زن یك منطقة فوق‌العاده حساسی در سقف فرجش دارد. این منطقه است كه شما به آن می‌مالید در هنگامی كه دارید با زن نزدیكی می‌كنید. خوب بدلیل اینكه كلاهك آلتتان دور از دهانتان است، انگشتانتان باید عمل گائیدن را انجام دهند.

دو انگشت را انتخاب كنید. یك انگشت خیلی لاغر است و سه انگشت هم خیلی پهن است بنابراین نمی‌توانند خوب نفوذ كنند. اطمینان ایجاد كنید كه آنها را خوب مرطوب كرده‌‌اید تا پوست زن را ناراحت نكنید. آنها را به داخل بلیزانید، این كار را در ابتدا آرام انجام دهید و سپس سریعتر این كار را بكنید. بكمك آنها بصورت موزون و ریتمیك زن را بگائید. سرعت را افزایش دهید وقتی زن می‌خواهد. به نفسش گوش دهید.

او به شما اجازه خواهد داد تا بفهمید كه چه كاری را انجام دهید. اگر شما همزمان هم مشغول لیسیدن چوچوله هستید و هم او را با انگشتان می‌گائید، شما او را بیشتر از حالتی كه با كلاهك آلتتان به تنهایی تحریك می‌كنید، تحریك خواهید كرد. بنابراین شما مطمئن باشید كه او در این حالت به اوج لذت می‌رسد، اگر شك دارید می‌توانید نشانه‌های آنرا مورد بررسی قرار دهید. ویژگیهای هر زن منحصر بفرد است. ممكن است زن شما فقط نوك پستانهایش سفت شوند وقتی كه او تهییج می‌شود و یا وقتی كه به ارگاسم می‌رسد. دختران ممكن است كه سرخ بشوند و یا اینكه شروع به لرزیدن بكنند. با نشانه‌های همسر خود آشنا شوید و شما باید عاشق و معشوق اثر پذیر باشید.

موقعی كه زن داشت به ارگاسم می‌رسید، بمنظور رسیدن به اوج لذت، چوچوله را رها نكنید و برای مدتی به آن قفل شوید. وقتی اولین ارگاسم شروع به فروكش كردن كرد، با زبانتان در طول زیر چوچوله فشار بیاورید و لبانتان را كه بالای آنرا پوشش داده‌اند آزاد كنید. زبانتان را بیرون و درون مهبل حركت دهید. اگر انگشتانتان درون آن هستند، آنها را با ملایمت كمی بیشتر حركت دهید بدلیل اینكه اشیاء درون آن در این موقع بسیار حساسند.

اگر شما این بازی را خوب انجام دهید، با این كار قادر خواهید بود زن را چندین بار به ارگاسم برسانید. یك زن بعد از ارگاسم برای مدت یك ساعت هیجان زده می‌ماند. آیا می‌توانید اطلاعات كامل از یك تماس را درك كنید. یك زن می‌تواند در یك رابطة جنسی 56 بار به ارگاسم برسد. آیا می‌توانید درك كنید كه چقدر شما می‌توانید بر روی زن تاثیر داشته باشی وقتی او را 56 بار به ارگاسم می‌رسانید. او برای مدت طولانی كه شما او را بخواهید می‌تواند مال شما باشد.

بعضی از زنها دوست دارند كه مردشان انگشتش را به مقعدشان بمالد یا آنرا درون آن بكند وقتی كه مشغول خوردن مهبل و چوچوله‌شان است.

آخرین توصیه‌ای كه من برای شما دارم اینست:
بعد از اینكه این كارها را انجام دادید، شما می‌توانید او را بردة خود كنید با دادن خاطراتی كه او تا بحال نداشته، هنوز نباید او را تنها بگذارید. با او حرف بزنید، به بدنش ضربه‌های آرام بزنید و پستانهایش را نوازش كنید. عشقبازی با او را به آرامی ادامه دهید تا او كم كم فروكش كند. یك مرد می‌تواند در همان دم از كار دست بكشد و بخوابد و احساس پشیمانی برای از دست دادن چیزی نكند اما یك زن بخاطر نیاز طبیعیش، مدتی بعد از سكس از معشوقه‌اش بسیار حساس تر است
سكس دهانی می‌تواند مهیج ترین تجربة سكسی شما باشد كه می‌توانید داشته باشید اما چیزهایی دارد كه شما باید آنها را رعایت كنید. به اندازه كافی زمان به آن اختصاص دهید، اغلب آنرا تمرین كنید، به پاسخها و سیگنالهایی كه معشوقه‌تان از خود ارائه می‌كند خوب توجه كنید و بیشتر از همه، خودتان لذت ببرید/

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: